--.-° --% 0мм

Метінвест долучився до ініціативи ООН для відновлення України

16:40, 26 июн 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Група Метінвест підписала Ukraine Business Compact 2023 – принципи довгострокового сталого економічного відновлення України.

Хабом для Ukraine Business Compact 2023, що об’єднав лідерів національної бізнес-спільноти, став Глобальний договір ООН в Україні. Раніше принципи, ініційовані та презентовані на Ukraine Recovery Conference 2023, мали бути підписані лише міжнародними компаніями, які будуть інвесторами відбудови України. Проте сьогодні за сприянням ГД ООН в Україні українські компанії також долучаються до підписання цих важливих принципів.

Ukraine Business Compact 2023 має на меті створити екосистему для відбудови України. Учасники взяли на себе зобов’язання дотримуватися основних принципів підтримки довгострокового сталого економічного відновлення України: інвестувати та працювати стало, прискорюючи «зелений» перехід; діяти відповідально та посилювати відповідальну ділову практику відповідно до міжнародних стандартів; впроваджувати найкращі практики корпоративного управління; дотримуватися всіх законодавчих і нормативних актів щодо санкцій.

– Ми зібралися в колі сталих бізнесів України створювати екосистему для відбудови країни. А екосистема – це партнерство різних бізнесів, підтримка одне одного, це партнерство з державою, яка чує бізнес і підключає його до питань відновлення. Це також і громадський сектор, який є рушієм змін. Громадський сектор разом із бізнесами зміг переконати Британських представників у важливості долучення України до Ukraine Business Compact. І тепер український бізнес стає основою і опорою для залучення міжнародних інвестицій в Україну, – підкреслила генеральна директорка ГД ООН в Україні Тетяна САХАРУК.

ФАКТ:

Принципи Ukraine Business Compact 2023 були офіційно презентовані на міжнародній конференції з питань відновлення України Ukraine Recovery Conference 2023, що відбулася в Лондоні 21-22 червня.

– Ми підтримуємо принципи довгострокового сталого економічного відновлення, які визначив Глобальний договір ООН в Україні. Зараз перемога нашої країни у війні – це ціль номер один, а далі Метінвест зробить все від себе залежне, щоб відбудувати державу й зробити її ще кращою. Впевнені, що участь гірничо-металургійної галузі у цьому процесі буде однією з ключових, – зазначив генеральний директор Групи Метінвест Юрій РИЖЕНКОВ.

Опора зараз і в майбутньому

В умовах повномасштабної війни в Україні Метінвест став надійною опорою держави та її громадян. Компанія вже спрямувала на допомогу 3,7 млрд грн, із них 2 млрд грн – на потреби армії у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова. Водночас Метінвест спільно з владою вже працює над проєктами відновлення України після війни.

Компанія впроваджує власну концепцію відбудови «Сталева мрія». Вона містить набір готових рішень для будівництва зі сталі житла та соціальної інфраструктури, які можна адаптувати під конкретні потреби. «Сталева мрія» вже має позитивні відгуки з боку громад. Після отримання зворотного зв’язку від місцевої влади, адаптації та вдосконалення проєкту, його планують представити владі країни.

СТАЛЬ ДЛЯ ВІДБУДОВИ:

Щоб якнайшвидше відновити зруйнований житловий сектор та інфраструктуру, Метінвест готовий постачати свою сталь. Тож роль металургії у післявоєнній відбудові України матиме велике значення.

У перспективі проєкти «Сталевої мрії» можуть з’явитися і в деокупованому Маріуполі. Адже Метінвест бере активну участь у створенні плану відродження міста Mariupol Reborn, мета якого – перетворити його з символу руйнівної війни на символ відродження України.

Звісно, важливою частиною відновлення країни після перемоги буде створення сильної промисловості, яка забезпечуватиме розвиток національної економіки. Зокрема, Метінвест не полишає намірів повернути до життя металургійні комбінати в Маріуполі, побудувавши виробництво вуглецево-нейтральної сталі. Це також є частиною стратегічного розвитку компанії. Саме DRI-продукція здатна стати новою можливістю для української металургії, зважаючи на розвиток «зеленої» сталі в Європі.

 

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых