--.-° --% 0мм

Криворіжцям на замітку! Як вберегти дитину від небезпечних молодіжних рухів – поради батькам

14:58, 24 мар 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Будувати довірливі стосунки, бути з дитиною «на одній хвилі» та подбати про її дозвілля. Як вберегти підлітка від небезпечних молодіжних рухів – у рубриці Дніпропетровської обласної військової адміністрації «інформОВА».

Плекайте довірливі стосунки

Зазвичай під лихий вплив потрапляють підлітки, яким замало уваги та підтримки  батьків.

Не влаштовуйте скандалів з ультиматумами – заборонами гуляти чи користуватися інтернетом. Не вимагайте, аби підліток дав прочитати приватне листування. Це лише нашкодить.

Будуйте довірливі відносини, але ненав’язливо. Спілкуйтеся з дитиною відкрито та спокійно. Щиро проявляйте інтерес до теми, яку обговорюєте, терпіння та доброзичливість. Нехай син чи донька знають, що можуть звернутися до батьків з будь-якою проблемою.

Будьте на одній хвилі

Більше часу проводьте разом. Створюйте власні традиції. Можна спільно робити добрі справи або ходити до спортзалу – це допоможе зблизитися.

Заведіть власні акаунти та станьте другом своїй дитині в соцмережах.  Цікавтеся її інтересами – з ким спілкується, який контент, фото та відео вподобала.

Переключіть увагу

Організуйте дозвілля дитини. Гімнастика, бокс, шахи, вокал або рукоділля – дайте можливість обрати гуртки та секції до душі. Це допоможе «переключитися», знайти нове коло спілкування.

«інформОВА» – це нова рубрика Дніпропетровської обласної військової адміністрації. У ній – важливі поради для мешканців регіону на різні теми. Як оформити, куди звернутися та як поводитися. Це корисний «путівник» на всі випадки життя.

 

 

 

 

 

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых