--.-° --% 0мм

О. Вілкул: З 28 червня ще 56 тисяч криворізьких сімей матимуть можливість отримати безкоштовні продуктові набори - Військова адміністрація разом із міською владою продовжує роботу з допомоги людям в умовах воєнного стану

13:59, 27 июн 2022 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

У Кривому Розі, в рамках міської Програми соціального захисту вразливих верств населення, продовжується видача безкоштовних продуктових наборів. На першому етапі вже майже 35 тисяч сімей з 22-х категорій отримали таку допомогу. З  28 червня список категорій криворіжців буде розширено, а також збільшено кількість пунктів для отримання наборів. Відповідно, ще 56 тисяч криворізьких сімей матимуть можливість отримати безкоштовні продуктові набори. 

Військова адміністрація міста під керівництвом Олександра Вілкула та виконком міської ради запровадили у Кривому Розі забезпечення найуразливіших сімей безкоштовними продуктовими наборами. В них входить: борошно, цукор, крупи, макаронні вироби, олія соняшникова, згущене молоко та м’ясні консерви.

«На першому етапі ми сформували та видали з 27 травня майже 35 тисяч наборів найбільш незахищеним категоріям населення. Це не іноземна «гуманітарка», це допомога з міського бюджету. Наші пункти працюють щоденно, в робочі та вихідні дні у всіх районах. Тим категоріям, які обслуговуються вдома, на безоплатній основі продуктові набори доставляємо по домівках. Намагаємося робимо все можливе, аби допомогти в цей нелегкий час криворіжцям. Люди повинні відчувати турботу та підтримку у рідному місті. Тому, Військової адміністрацією було прийнято рішення з 28 червня розширити список категорій криворіжців та збільшити кількість пунктів до 28 для отримання продуктових наборів. Отже, ще 56 тисяч криворізьких сімей будуть з допомогою від міста», - підкреслив начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Таким чином, з 28 червня до списку категорій криворіжців, які матимуть можливість отримати продуктові набори додаються:

- категорія 23 - особи з інвалідністю ІІ групи внаслідок загального захворювання;
- категорія 24 - непрацюючі особи з інвалідністю ІІІ групи внаслідок загального захворювання;
- категорія 25 - особи зі статусом «Дитина війни»;
- категорія 26 - пенсіонери, що отримують пенсійну виплату в розмірі мінімальної та меншу.

Побачити хто входить до перших 22-х категорій можна тут.

Криворіжці можуть отримати продуктові набори щоденно, в робочі та вихідні дні з 8.00 до 17.00 години у 28 пунктах видачі (список з адресами та телефонами пунктів додається нижче).
 
«Звертаємо увагу, що необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу та пам’ятати, що сім’ї, які можуть бути віднесені до декількох категорій одночасно, отримують продуктовий набір тільки за однією з перелічених категорій, за їх вибором. Продуктовий набір надається з розрахунку 1 набір на сім’ю. Крім того, зауважуємо, якщо в родині є дві особи вищезазначених категорій видається один набір», - зазначила Інеса Благун. Вона підкреслила, що не треба створювати черг, адже наборів вистачить на всіх, кто має їх отримати.

Якщо пенсіонер зареєстрований в одному районі міста, а перебуває на обліку в Пенсійному фонді та отримує пенсію в іншому районі, продуктовий набір він отримує у тому районі, де перебуває на обліку у Пенсійному Фонді.

З питань видачі продуктових наборів, а саме: роботи та дислокації пунктів, категорій криворіжців можна звертатися до Контакт-центру за телефоном 15-20 та 056-499-15-20 або на сайті.

Видача продуктових наборів та безкоштовне харчування для переселенців продовжує працювати у тому ж форматі, що й раніше, на тих самих пунктах. Це два паралельні процеси, які не заважатимуть один одному.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых