М.Пустова: «Освічені люди і кваліфіковані кадри є основним багатством Дніпропетровської області»
Заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова відкрила роботу секційних засідань керівників районних та міських методичних об'єднань вчителів, які проходитимуть з 16 по 18 серпня 2011 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
У роботі секцій взяли участь заступники начальників управлінь, відділів освіти з методичної роботи, керівники методичних кабінетів, центрів, керівники методичних об'єднань, директори загальноосвітніх навчальних закладів, заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори, вчителі-предметники.
Протягом трьох днів понад 2 тисячі педагогів з усієї Дніпропетровщини у складі 36 секцій взяли участь у методичних нарадах, де вони обмінювалися досвідом та обговорювали актуальні питання з розвитку освіти.
Марія Пустова, ознайомившись з роботою секційних засідань, зазначила, що такі наради дають змогу педагогам з усіх міст і районів Дніпропетровщини підвищити свій професійний рівень і налагодити контакти з колегами, що є обов’язковою умовою для творчого і професійного розвитку кожного освітянина.
Також вона підкреслила, що обласна влада високо цінує освітянську громаду. За ініціативи голови облдержадміністрації Олександра Вілкула в області діє проект «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти». У рамках цього проекту в 2011 році збільшено загальний обсяг фінансування освітньої галузі з обласного бюджету. На сьогодні ця сума складає 634 млн грн, що майже на 260 млн грн більше минулорічного.
Особлива увага приділяється селу й сільській школі. Для безкоштовного підвезення учнів на заняття в 2010 році за рахунок різних джерел фінансування придбано 27 шкільних автобусів та 18 автобусів у I півріччі цього року.
Одним із пріоритетів проекту також є створення інформаційно-комунікативного середовища, що відповідає вимогам сучасності. За сприяння обласної влади в 2010 році поновлено фінансування програми з забезпечення шкіл комп’ютерною технікою. У рамках регіонального проекту „Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти” загальноосвітні школи отримали 32 навчальні комп’ютерні комплекси. Наразі в області стовідсотково комп’ютеризовано всі сільські школи.
Ще одним важливим питанням є забезпечення гідного рівня заробітної плати вчителя, вихователя і викладача. Протягом 2010 року постановами Кабінету Міністрів України п’ять разів підвищувалася заробітна плата педагогів. У цьому році посадові оклади працівників соціальної сфери також підвищено. У березні Урядом прийнято рішення про встановлення 20% надбавки за престижність педагогічної праці. Цю надбавку отримають понад 350 тис педагогів.
У Дніпропетровській області немає заборгованості з виплати заробітної плати і відпускних, усі освітяни отримали допомогу на оздоровлення і з новими силами можуть готуватися до початку нового навчального року.
«Педагогічна громадськість Дніпропетровщини займає провідні місця на обласних, Всеукраїнських, міжнародних виставках, презентаціях і наукових форумах. Це є безумовним підтвердженням високого професіоналізму освітян нашої області» - сказала заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.
Популярное
До Міжнародного дня захисту дітей у Кривому Розі відбулася виставка малюнків «Країна дитячих мрій»
17:39, 30 май 2024
У Кривому Розі нагородили переможців конкурсу-пленеру «Парки та сквери міста. Нескорена весна 2024»
16:09, 30 май 2024
Топ обсуждаемых
Криворожанка Анастасія Федорчук здобула "золото" на Кубку світу з кіокушин карате
16:42, 25 ноя 2024
17:26, 25 ноя 2024
КОММЕНТАРИИ — 0