Надвечір і вночі окупанти обстрілювали два райони Дніпропетровщини, над нашим регіоном збито 5 ворожих БпЛА
Дніпропетровська ОВА повідомляє:
У Павлоградському районі через атаки БпЛА, що сталися надвечір та вночі, пошкоджена інфраструктура.
По Нікопольщині агресор бив артилерією та FPV-дронами. Поцілив по райцентру, Марганцю і Покровській громаді.
Минулося без загиблих та постраждалих.
Оборонці неба збили на Дніпропетровщині 5 безпілотників, повідомили в ПвК.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0