Школи готуються до зимових блекаутів: можливе повернення дистанційного навчання
Майже 80% шкіл України забезпечені генераторами, що має допомогти підтримувати навчальний процес під час відключень електроенергії. Проте, за словами заступника міністра освіти і науки Андрія Сташківа, наявність генераторів не завжди означає можливість працювати у звичайному режимі. Причина в різних системах теплопостачання: деякі заклади, що мають власні котельні, можуть функціонувати автономно, тоді як школи у міських мікрорайонах, де тепло подається централізовано, зіткнуться з труднощами через неможливість дотримання температурного режиму.
За інформацією МОН, зараз йдуть активні підготовки до опалювального сезону: школи отримують рекомендації зміщувати розклад уроків на світловий день та дотримуватись температурних норм.
При ускладненні ситуації можливе повернення до дистанційного навчання, як зазначили у відомстві. Станом на сьогодні, готові до роботи взимку 7600 шкіл. Це число продовжує зростати.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
10:20, 22 июн 2025
Топ обсуждаемых
12:00, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
11:16, 13 янв 2026

КОММЕНТАРИИ — 0