На Дніпропетровщині військовим закупили неякісний одяг за значно завищеними цінами, державі завдано збитків на 140 млн грн
Працівники ДБР виявили на Дніпропетровщині масштабну грошову оборудку під час закупівлі одягу для військовослужбовців.
Командир військової частини підписав угоду з приватним підприємством на закупівлю одягу для військовослужбовців з передоплатою у 30% від загальної вартості контракту. Тендер серед подібних підприємств не проводився, якість одягу не перевірялася. Як виявилося потім, фірма займалася перепродажем продукції низької якості за значно завищеними цінами. Через це державі завдано майже 140 млн грн збитків.
Командиру частини повідомлено про підозру у недбалому ставленні до служби в умовах воєнного стану, що привело до розтрати коштів. Також повідомлено про підозру керівнику приватного підприємства, який свідомо завищував ціни на неякісний одяг.
Популярное
15:42, 28 апр 2025
Кулінарний блог А. Паукової: Кіш-лорен. Він же лоранський пиріг. З лососем та шпинатом
19:17, 18 май 2025
Топ обсуждаемых
17:04, 5 ноя 2025
Шахраї імітують державні онлайн-сервіси: ГСЦ МВС та Кіберполіція попереджають про небезпеку
17:47, 5 ноя 2025
18:10, 5 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0