0.3° 90% 746мм

Під Кривим Рогом повністю газифіковане селище Горького

13:43, 30 дек 2010 , ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Під Кривим Рогом повністю газифіковане селище Горького29 грудня в селищі Горького введено в експлуатацію 3,4 кілометрів газових мереж другого пускового комплексу. Запуск газопроводу відбувся за участі міського голови Юрія Вілкула.

Будівництво газових мереж другої черги в селищі Горького завершило газифікацію цього поселення згідно з прийнятою міською програмою газифікації населених пунктів у Кривому Розі. З введенням в експлуатацію об’єкта: «Газифікація селища Горького (II черга)» до газифікованих у попередні роки будинків цього селища приєдналися ще 5 вулиць – Горіхівська, Сочинська, Юмашева, Шатурська, Цендера. Тобто газ отримали ще додатково 558 мешканців Горького – це 186 житлових будинків.

Як зазначив Юрій Вілкул, загалом будівництво другого пускового комплексу селища Горького розпочате в 2009 році. Фінансування будівництва передбачалося здійснити за рахунок національної акціонерної компанії «Нафтогаз Україна», проте кошти виділені не були. Для можливості газифікації житлових будинків виконком міської ради вжив відповідні заходи і винайшов кошти для закінчення будівництва.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых