Загрожує 8 років відсидки в буцегарні: на Дніпропетровщині викрили 16 – річного палія військової автівки
Поліція Дніпропетровської області.
Пропозицію спалити автомобіль в обмін на 2 тисячі доларів хлопець отримав від представника рф у месенджері і погодився скоїти злочин. У Самарському районі Дніпра юнак побачив і сфотографував автомобіль «Land Rover» із символами ЗСУ. Фото відправив на узгодження росіянину. Отримавши команду спалити авто, придбав усе необхідне для здійснення злочину.
17 липня він облив позашляховик легкозаймистою сумішшю та підпалив. Потім прозвітував ворожому куратору, відправивши йому контрольне фото і відео з місця злочину. Однак обіцяні гроші палій так і не отримав.
Слідчі Служби безпеки України повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань). Йому обрано запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту. Хлопцю загрожує до 8 років позбавлення волі.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
10:20, 22 июн 2025
Топ обсуждаемых
07:53, 23 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0