Викрили агентурну мережу: чиновниця Дніпропетровської міськради «зливала» розташування ППО
9 зрадників із Дніпра, Запоріжжя, Сум, а також Донецької, Одеської та Кіровоградської областей готували ракетно-бомбові та дронові удари рф по шести регіонах України. Масштабну агентурну мережу ФСБ нейтралізувала контррозвідка СБУ
Задля конспірації перевертні діяли окремо, але працювали на одну і ту ж особу. За вказівкою російського спецслужбіста, агенти збирали координати для вогневого ураження Сил оборони та об’єктів критичної інфраструктури.
До угрупування входили дві чиновниці: посадовиця Дніпровської міської ради та Южненської міськради на Одещині. Їхнім завданням було визначення локацій ППО та ключових електропідстанцій для коригування російських обстрілів.
Іншим наказували розвідувати місця базування укріпрайонів та вогневих позицій важкої артилерії ЗСУ поблизу Покровська та Часового Яру.
Їхній спільник збирав інформацію про місця зосередження особового складу та військової техніки ЗСУ на Кураховському напрямку.
Також серед зграї зрадників були двоє менеджерів та студент університету, які фіксували рух техніки наших захисників у напрямку східного фронту.
Ще одним зловмисником виявився ексспівробітник розформованої міліції, який «звітував» окупантам про наслідки атаки рф на одну з гідроелектростанцій України.
Зловмисники - під вартою. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
10:20, 22 июн 2025
Топ обсуждаемых
07:53, 23 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0