--.-° --% 0мм

VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг - 2024 набирають обертів – вже понад 300 учасників долучилися до ІІ міських спортивних змагань ветеранів війни, учасників бойових дій й членів їхніх родин

09:13, 17 июн 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

У Кривому Розі відбувся четвертий етап міських змагань Veterans Family Games Кривий Ріг - 2024 – визначені найсильніші спортсмени з пауерліфтингу.

VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – 2024 стартували 4травня. Вже відбулося 3 етапи змагань - з плавання, дартсу,мініфутболу та більярду. 15 червня у ФОК «Форест» майже 40 учасників, серед яких - 5 жінок та 8 дітей, змагалися у силовій дисципліні - жим лежачі.

У підсумку змагань найсильнішими було  визначено 6 силачів—переможців, вони отримали сертифікати на 5 тис. грн, а інші учасники спортивні подарунки.

«Дуже приємно, що наші змагання є затребуваними й набули такої широкої популярності. Вже понад 300 учасників взяли в них участь. Сьогодні у нас найпотужніший етап - змагання стронгменів, сильних та впевнених у собі спортсменів. Пауерліфтинг, як вид спорту доводить витривалість, силу та незламність наших героїв-захисників. Дуже добре, що у змаганнях також беруть участь діти та дружини, це зайвий раз доводить наскільки підтримка важлива.

Наше місто – зразкове у напрямку підтримки наших військових та ветеранів. У рамках нової ветеранської політики – політики Героїв головним завданням у місті є надання як фізичної реабілітації, так і психологічної, соціальної адаптації наших ветеранів.

Хочу зазначити, що на базі міських спортивних закладів тренуються та змагаються ветерани війни та учасники бойових дій й члени їхніх родин, які беруть участь не тільки у міських спортивних іграх VETERANS FAMILY GAMES, а й у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Завдяки системній організації ветеранського спорту тільки з початку року 1 тис.ветеранів та військовослужбовців взяли участь в змаганнях різних рівнів. Вони здобули 123 медалі, з яких 60 золотих, 40 срібних та 23 бронзових медалей. Запрошую всіх долучатися, реєструватися на змагання та вболівати за учасників», - зазначив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

Задля фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх родин у Кривому Розі триває тренувальний процес з різних видів спорту. Тренування зволейболу сидячи та веслування на тренажерах проходять у ДЮСШ №1, з боротьби самбо та дзюдо у ДЮСШ №6, настільноготенісу - у ДЮСШ №1, 8. У СБК «Імперія» та «Діамант» тренуються спортсмени з більярдного спорту. Також ветерани та члени їх сімей безкоштовно займаються плаванням в 7 комунальних басейнах.

Жим лежачи є однією з основних дисциплін у пауерліфтингу, це базова силова вправа з вільною вагою, коли спортсмен лягає на спеціальну лавку, опускає гриф до самих грудей і підіймає до повного випрямлення в ліктьовому суглобі.

Змагання проходили за паралімпійською програмою та категоризацією за пораненнями у кількох групах: жим штанги жінки – 30 кг, діти – 20 кг, чоловіки – 60 кг. За 1 хв учасники повинні віджати максимальну кількість разів. У змаганнях взяли участь команда INVICTUS (Нескорені), військові, учасники бойових дій та представники силових структур міста.

Полковник Національної гвардії України, інвалід війни, депутат Криворізької міськради Олександр Пискун зазначив: «Для нас, для ветеранів, дуже важлива підтримка міста. І ми її відчуваємо. Такі змагання - це, в першу чергу, реабілітація. Хлопці спілкуються один з одним, займаються спортом, не важливо яким - плавання, волейбол сидячі чи інший вид спорту - це все морально-психологічна та фізична допомога. Крім того, важливо, що і діти та дружини наших побратимів, в тому числі що загинули беруть участь у цих сімейних іграх і разом виборювати перемоги у різних видах спорту. Вдячний керівництву міста, Раді обороні Кривого Рогу за підтримку наших ветеранів, військових, їх родин».

Переможець змагань, серед чоловіків, Слишко Олександр, поділився враженнями від участі у змаганнях: «Для всіх учасників турніру були створені оптимальні рівні умови, адже багато хлопців-учасників отримали через війну тяжкі поранення, мають обмежені фізичні можливості.

Під час тренувань ми проходили різні спортивні настанови від тренерів та побратимів, які вже брали участь у змаганнях. Це допомогло продемонструвати добрі результати на цьому турнірі. Приємно, що у Кривому Розі проходять такі ветеранські ігри, вдячний місцевій раді та Раді оборони за таку можливість і тренуватися і водночас проходити фізичну реабілітацію. Це потрібно й важливо для нас. Також хочу подякувати нашим тренерам та наставникам за особливий підхід до наших тренувань».

Наступний етап спортивних ігор VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – 2024 відбудеться 29 червня, пройде турнір з веслування не тренажерах. Для того, щоб взяти участь в Іграхтреба зареєструватися в гугл-формі за посиланням

https://docs.google.com/.../1FAIpQLScjyRR9gYDR.../closedform

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых