На водія, який сьогодні вранці спричинив ДТП, патрульні склали два адміністративні протоколи
![На водія, який сьогодні вранці спричинив ДТП, патрульні склали два адміністративні протоколи На водія, який сьогодні вранці спричинив ДТП, патрульні склали два адміністративні протоколи](/media/8/9/4/1/3/c/list.jpg)
Автопригода сталася сьогодні, близько 6-ї ранку, на вулиці 123-Ї бригади територіальної оборони. Водій автомобіля Mazda був неуважний, не дотримався безпечної швидкості та скоїв наїзд на припаркований автомобіль Toyota.
На щастя, у ДТП ніхто не травмувався.
Під час встановлення обставин події інспектори виявили у керманича Mazda ознаки алкогольного сп’яніння. Але на вимогу поліцейських пройти передбачений законодавством огляд чоловік відмовився. Та звісно ж це не врятувало його від відповідальності.
Патрульні склали на водія протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0