В селах Криворізького району встановлять камери систем відеоспостереження
Вулиці Софіївської громади, що у Криворізькому районі Дніпропетровщини, оснастять сучасною системою відеоспостереження. Її змонтують за грантові кошти. Про це розповіли в адміністрації району.
«Громадська організація «Агенція регіонального розвитку «Партнерство Дніпропетровщини» здобула перемогу в одному з конкурсів. Він націлений на безпеку людей та посилення взаємодії поліції з громадою. Проходив за проєктом «Смарт монітор». Зрештою отримали грант на встановлення сучасної системи відеоспостереження у наших населених пунктах», – зазначив голова Софіївської ОТГ Петро Сегедій.
Загалом до кінця року в громаді планують встановити 58 камер. Вони з’являться на вулицях селища Софіївка та сіл Миколаївка, Запорізьке, Кам'янка та Новоюлівка.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0