До Міжнародного дня захисту дітей у Кривому Розі відбулася виставка малюнків «Країна дитячих мрій»
У Центрі надання адміністративних послуг експонуються малюнки дітей, які не мають підтримки люблячої родини, а лише мріють про неї. Її провели, аби про малечу змогли дізнатися більше містян і можливо, втілити їхнє найзаповітніше бажання в життя
Дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування запропонували намалювати «Країну дитячих мрій». Долучилися до ініціативи шестеро дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.
Ініціатором виступила служба у справах дітей, виконкому Криворізької міської ради, а допомогу та підтримку в проведені надала громадська організація «Центр сталого розвитку та регіональних ініціатив».
Крім малюнків на стендах – фото малечі, які спеціально для цього проєкту створила студентка Державного університету економіки і технології Еліза Еккерд, аби відвідувачі бачили, хто був автором малюнку.
На тих, хто захоче зробити малюка щасливим чекатимуть у службах у справах дітей у районних виконкомах.
Популярное
15:42, 28 апр 2025
Кулінарний блог А. Паукової: Кіш-лорен. Він же лоранський пиріг. З лососем та шпинатом
19:17, 18 май 2025
Топ обсуждаемых
Схема викрадення преміум-авто з ЄС до України: викрито міжнародне угруповання на Дніпропетровщині
10:18, 25 окт 2025

КОММЕНТАРИИ — 0