--.-° --% 0мм

«Українські міста в образах жінок»: на Дніпропетровщині підбили підсумки обласного конкурсу малюнків

19:45, 20 май 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

На Дніпропетровщині підбили підсумки обласного конкурсу малюнка «Українські міста в образах жінок». З майже 230 учасників обрали 30 переможців. За найбільш вдалі роботи грамоти юним художникам вручила заступник начальника ОВА Ірина Грицай.

«Це неймовірні малюнки! Діти передавали на папері свої почуття. Дніпро, Нікополь, Кривий Ріг, Буча, Суми, Харків, Маріуполь… Зображення кожного міста – унікальне, емоційне. Пишаюся тим, яка талановита у нас молодь», – зазначила Ірина Грицай.

Найбільше запам’яталася журі, до якого входили фахівці з мистецтва, робота із зображенням Харкова. На малюнку –  зранена дівчина в сльозах. Авторка пояснила – обрала саме такий образ, бо місто сильно страждає.

«Втім, концепція в тому, що все ж у Харкова є надія. Її символізує зоряне небо та віконечко, в якому горить світло», – пояснила авторка малюнка, школярка Аліса.

Інша учасниця, Вероніка, прагнула передати любов до свого рідного міста – Дніпра.

«Я малювала гуашшю. На моїй картині – українка, яка обіймає та оберігає місто», – поділилася Вероніка.

10-класниця Анастасія використовувала простий олівець. На роботу пішло зо два тижні. Зобразила Житомир – місто, з яким у неї пов’язано багато спогадів.

«Це вигаданий образ. Я брала натхнення з різних портретів жінок. І створювала свій, – розповіла Анастасія. – 6 років я навчалася у художній школі. Закінчила. І зараз малюю для себе».

Загалом журі обрало 67 лауреатів конкурсу.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых