ФК "Кривбас" переміг у Одесі

12:21, 22 апр 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

25 тур УПЛ криворізька команда проводила на виїзді в Одесі проти місцевого "Чорноморця".

Криворіжці розпочали жвавіше і за початкові кілька хвилин створили пару небезпечних моментів. Щопрвда, без рзультату.

Одесити відповіли дальнім ударом Авагімяна, однак м`яч пролетів вище воріт.

В другій половині першого тайму криворіжці остаточно заволоділи ініціативою, і, здавалось, гол в ворота Варакути був тільки питанням часу. Однак рахунок відкрили господарі.

Невгамовний Авагімян переграв криворізький захист і віддав точний пас на Брагару. Той теж був вправніший за захисників і відправив м`яч в дальній кут. 1:0. Сталось це майже перед самим свистком на перерву.

Остання дещо затягнулась, оскільки в області почалась повітряна тривога, однак вона була нетривалою, тож другий тайм розпочався лише з незначною затримкою.

І на його початку криворіжці змогли відігратись.Хомченковський віддав хороший пас на Луньова, і Максим не схибив. 1:1.

Забитий гол надихнув криворіжців на нові звитяги. Наші гравці кілька разів були близькими до збільшення рахунку, але забили тільки один раз. Подача Задераки на голову Бандейри була чіткою, а удар останнього - влучним. 1:2.

Мінімальна, але перемога надала такі потрібні три очки, які допомогли "Кривбасу" закріпитись на третій сходинці турнірної таблиці.

Наступний поєдинок червоно-білі проведуть 28 квітня вдома, примаючи "Металіст 1925" з Харкова.