Криворізькі патрульні навчали жінок з Маріуполя прийомам самооборони
Вміти себе захистити — це дуже гарна навичка. І саме такі вміння опановували разом з патрульними жінки з центру "Я — Маріуполь". Про це службовці патрульної Кривого Рогу розповіли в соцмережі.
"Що робити, якщо нападник підходить до тебе позаду?", "А що, як у нього ніж?" — ці та інші питання ставили жінки поліцейським зі спеціального підрозділу — відділення тактичної підтримки.
На занятті з самооборони дівчата вчились основним прийомам самозахисту та як правильно їх застосовувати у певних ситуаціях. Також познайомились із поняттями необхідної оборони, уявної оборони та крайньої необхідності. А головне — дізнались, як уникнути небажаного розвитку ситуації та що робити, аби не потрапляти в небезпечні ситуації.
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0