--.-° --% 0мм

У Кривому Розі «Гаряча» лінія Центру «Віза» стала ще більш гарячою - збільшилась кількість звернень від громадян

12:12, 2 апр 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Протягом останнього тижня збільшилася кількість звернень на електронну адресу департаменту адміністративних послуг виконкому Криворізької міської ради щодо роботи «Гарячої» лінії Центру «Віза» («Центр Дії») виконкому Криворізької міської ради (надалі – Центр «Віза» («Центр Дії»).

Безкоштовна «Гаряча» лінія Центру «Віза» («Центр Дії») 0 800 500 459 працює з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 16.30. Останнім часом кількість звернень, особливо в ранковий час, значно зросла і тому з’єднання з оператором в окремих випадках потребує деякого часу, оскільки абонент очікує відповіді, доки не звільниться адміністратор, який надає консультацію.

Крім того, інформуємо, що з питань, які стосуються отримання адміністративних, інших публічних послуг, Ви маєте змогу звертатись до Контакт-Центру виконкому міської ради за безкоштовними телефонами 15-20 (для дзвінків з «Київстар») та (056) 499 15 20 (для дзвінків з інших операторів, у тому числі стаціонарного зв’язку).

Також, звертаємо увагу:

-  під час повітряної тривоги прийом звернень на «Гарячу» лінію Центру «Віза» («Центр Дії») не здійснюється;

-  прийом замовників послуг у Центрі «Віза»  («Центр Дії») під час дії воєнного стану  здійснюється лише за ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ. Для запису Ви можете скористатися  QR-кодами або за посиланням - https://cutt.ly/rw3v4ekW.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 18 квітня

20:00, 17 апр 2024

0