--.-° --% 0мм

Бійці 21-ї  Криворізької бригади національної гвардії України відбили ворожий штурм в районі Урожайного

10:46, 2 апр 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Криворізькі нацгвардій знищили російську техніку та живу силу окупантів. Про це повідомили на сторінці військової частини у соцмережі.

"Протягом двох з половиною годин російські війська намагалися нас зламати, штурмували важкою технікою, паралельно використовуючи різні види РСЗВ, ствольну артилерію 152-мм та 120-й міномет. Було важко, однак, ми вистояли", - розповів командир мінометного розрахунку на псевдо Вікінг.

Ворожий БТР-80 з піхотою на борту спробували просунутися вглиб позицій Сил оборони, однак, були зупинені мінометним розрахунком 21-ї бригади Нацгвардії та операторами БпЛА суміжних підрозділів. Ударним дроном рух БТР-ру був зупинений, а російська піхота спробувала закріпитися на місцевості, продовжуючи стрільбу з БТР-у.

Скорегувавши вогонь по противнику мінометники Криворізької бригади завдали два точні удари, знешкодили ворожу техніку та знищили особовий склад ворога.

російські війська зробили ще одну спробу прорвати оборону двома танками, один з яких був підбитий точним ударом міномета, а другий – підірвався на протитанковій міні.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 18 квітня

20:00, 17 апр 2024

0