--.-° --% 0мм

На Дніпропетровщині є вакантні посади у поліції, конкурс триватиме два тижні

17:46, 1 апр 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

В поліції оголошено конкурс для зайняття 10 посад поліцейського конвойної служби.

Охочі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме:
-    громадянство України;
 -   вік від 18 років;
-    вільне володіння українською мовою згідно із Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»;
-    повна загальна середня освіта (для молодшого складу поліції), вища освіта (для середнього складу поліції);
-    відсутність офіцерського військового чи спеціального звання (для посад молодшого складу поліції).

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за місцем розташування підрозділів поліції або за адресою: м. Дніпро, вул. Ірпінська 4, та триватиме у період з 1 по 11 квітня 2024 року.

Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки.

Своєю чергою держава гарантує поліцейським: стабільну заробітну плату (від 17 000 гривень), соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством, отримання житла в кредит за програмою пільгової іпотеки, компенсацію за оренду житла, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, перспективу кар’єрного росту.

Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можливо на вебсайті Національної поліції України.

За додатковою інформацією слід звертатися за телефонами (050) 696-29-16, (097) 203-76-29.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 18 квітня

20:00, 17 апр 2024

0