--.-° --% 0мм

Творчих криворіжців запрошують взяти участь у Всеукраїнському літературному конкурсі ім. Олени Теліги та Олега Ольжича

14:52, 28 мар 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Стартував прийом робіт на Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг!». Його мета – підтримка історичної пам’яті, патріотичних цінностей та національної свідомості. Взяти участь можуть учні 10-11 класів, студенти, аспіранти, науковці та краєзнавці. Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

«Тематика художніх творів має бути присвячена подіям та учасникам національно-визвольного руху в Україні ХХ – ХХІ століть. Це можуть бути розповіді про волонтерів, військовослужбовців, капеланів. А ще – медпрацівників та журналістів, які брали або беруть участь у російсько-українській війні», – зазначила начальник управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської ОВА Наталія Першина.

Конкурс щорічний, проводиться вже вшосте. Свої тексти можуть надсилати учасники, яким виповнилося 15 років.

Це повинні бути нові оригінальні тексти, які раніше не оприлюднювалися. Там має передаватися боротьба українського народу за свою незалежність. Журі оцінюватиме оригінальність художнього задуму, яскравість і самобутність твору. Звертатимуть увагу й на досконале володіння українською мовою.

Прийом робіт триває до 1 липня. Відправити їх можна за адресою: bibliovv@ukr.net з приміткою «Конкурс, оргкомітет». Окремо треба додати файл з інформацією про автора. Вказати вік, навчальний заклад або місце роботи, фах, електронну пошту і контактний номер телефону.

Кращі твори увійдуть до збірника Конкурсу-2024.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых