--.-° --% 0мм

«І буде весна!» - У Кривому Розі погасили блок марок, присвячених героїчному спротиву Українського народу російському агресору у війні, що триває 10 років

19:49, 23 фев 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул взяв участь у спецпогашенні нового блоку поштових марок від «Укрпошти» «І буде весна!». Поштовий випуск із найкращими світлинами воєнного часу складається з марок: «Захоплення аеропорту «Бельбек». Севастополь, 2014 р.», «Кохання не спинити! Харків, 2022 р.», «Світло переможе! «Азовсталь» Маріуполь, 2022 р.», «Руки піхотинця. Бахмут, 2023 р.».

«Починаючи з 2014 року, наш народ чинить опір російським окупантам. Війна, яка почалася на сході країни тепер прийшла в кожен регіон, наповнивши нашу історію безліччю трагічних та болісних подій. 24 лютого 2022 року росія розпочала новий етап восьмирічної війни проти України — повномасштабне вторгнення. І вдень, і вночі військові в запеклих боях героїчно відстоюють нашу державу, її незалежність та мирне життя. Фактично, життя українців поділилося на час до війни і час війни. Попри все, ми беззаперечно віримо: війна обов’язково закінчиться нашою Перемогою, поверненням територій, поверненням військових з фронту та українців з-за кордону. Розпочнеться інший час - час відновлення країни, час її розквіту. І назва поштового блоку - «І буде весна» є підтвердженням цьому» - підкреслив Олександр Вілкул.
 
На блоці зображено 4 фото, які нагадують про 10 років протистояння російським загарбникам. Одна з них — знакова фотографія війни, яку розпочала рф проти України у 2014 році з окупації Криму. Світлина належить польському художнику Kубі Камінському. Саму фотографію вдалося передати дивом. Автор встиг її переслати до того як «зелені чоловічки» забрали всі матеріали в західних журналістів. Зміст фото - беззбройний український офіцер дивиться на озброєних російських воєнних. Тоді ще ніхто не міг припустити, що можлива повномасштабна війна. Друге фото - воїн у променях сонця на «Азовсталі» – легендарний автопортрет, зроблений захисником із позивним «Орест» Дмитром Козацьким у травні 2022 року під час героїчної оборони Маріупольської «фортеці». На третьому фото - знімок Сергія Бобка – зафіксовані медики-волонтери на весні 2022 року на весільній фотосесії у дворі зруйнованого російськими ракетами будинку в Харкові. А четверте - фото рук піхотинця 28-ї бригади з позивним «Сніжок» було знято Максимом Дондюком за кілька сотень метрів від ворожих окопів на околиці Бахмута у березні 2023 року.
 
Олена Глушак, начальник Центру поштового зв’язку Кривий Ріг сказала: «Тираж блоку марок складає 250 000 примірників. Тираж конверта «Перший день» - 50 000 примірників. Випуск також містить художній конверт, 4 картки, презентаційну папку і сувенірну рамку. На конверті «Перший день. І буде весна!», крім чисел, що вказують на тривалість нашої визвольної боротьби, зображено квітучу гілочку, яка символізує майбутнє оновлення країни та перемогу. Попри ворожі обстріли України, подеколи з ризиком для життя, команда Укрпошти докладає максимум зусиль, щоб безперебійно забезпечувати логістику всередині країни і за її межами, долучатися до важливих соціальних проєктів, доставляти пенсії та фінансову допомогу від міжнародних організацій, випускати нові марки, що репрезентують Україну у світі».
 
Придбати новий блок марок можна вже з 23 лютого у відділеннях «Укрпошти» по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині «Укрпошти». Так само, поштовий випуск продається у маркетплейсах.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 18 квітня

20:00, 17 апр 2024

0