--.-° --% 0мм

Дніпропетровщина отримала понад 1,7 тис ноутбуків для школярів від міжнародних партнерів

18:31, 22 фев 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг
Дніпропетровщина отримала понад 1,7 тис ноутбуків для школярів від міжнародних партнерів

Дніпропетровська область отримала понад 1,7 тис нових ноутбуків для школярів. Технічне поповнення – від міжнародного Фонду ЮНЕСКО. Гаджети допомагатимуть дітям в онлайн навчанні. Про це повідомили в ОВА.

«Дякую за підтримку ЮНЕСКО. Й всім  міжнародним партнерам, які вже забезпечили регіон десятками тисяч гаджетів. Сучасна техніка, віддані справі педагоги – все це дозволяє нашим дітям отримувати якісну освіту. Всупереч війні», – наголосив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Сучасні комп’ютери передали майже в усі громади області. Далі розподілять між учнями шкіл, ліцеїв та гімназій. Зокрема, хлопцями та дівчатами з багатодітних або малозабезпечених родин, сиротами, переселенцями. Техніка допомагатиме їм у дистанційному навчанні.

«Усі наші заклади освіти працюють зараз дистанційно. Педагоги ведуть уроки з укриттів,  – сказала начальник відділу освіти, молоді та спорту Мирівської громади Юлія Присташ. – Вчителі підтримують дітей психологічно, морально. Організовують різноманітні онлайн заходи. Важливо, аби всі учні мали технічну можливість до них долучитися».

Куди саме направити допомогу, міжнародні партнери радились з міністерством освіти і науки України. 

«Ми разом обирали громади. Зійшлися на тому, що саме прифронтова частина країни найбільше потребує девайсів. Для нас безпека навчального середовища є ключовою ціллю. Важливо, аби усі діти мали доступ до навчання», – зазначила голова Бюро ЮНЕСКО в Україні К'яра Децці Бардескі.

Лептопи вже з необхідним програмним забезпеченням. Аби діти могли приєднуватися до онлайн занять.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 18 квітня

20:00, 17 апр 2024

0