ФК "Кривбас" перемогою завершив міжсезонний збір в Іспанії

11:49, 14 фев 2024 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Криворізька команда зіграла заключний спаринг на тренувальному зборі. Суперником була місцева команда "Реал Мурсія". Рахунок поєдинку 5:2 на користь криворіжців.

Матч проходив у незвичному форматі 4 тайми по 30 хвилин. це дало можливість тренерам задіяти в грі максимальну кількість гравців, перевіривши їх функціональний стан.

Першу "чверть" виграли криворіжці 2:1, в другій - іспанці зрівняли рахунок. І це був їх останній успіх.  Команда Юрій Вернидуба вийшла вперед, а в останній 30-хвилинці закріпила успіх.

“Кривбас” на тренувальному зборі в Іспанії спершу обіграв “П’яст” (2:0) і “Ференцварош” (2:0), після чого поступився “Вікторії Пльзень” (0:3), зіграв унічию з “Левадією” (2:2), розгромив дубль “Брентфорда” (6:1) та переміг “Віборг” (1:0).

Сьогодні команда повертається до України.

Наразі криворізька команда очолює турнірну таблиці УПЛ, маючи 34 очки та випереджаючи "Дніпро-1" за додатковими показниками. Перший офіційний матч другого кола "Кривбас" проведе 23 лютого проти "ЛНЗ".