ФК "Кривбас" перемогою завершив міжсезонний збір в Іспанії
Криворізька команда зіграла заключний спаринг на тренувальному зборі. Суперником була місцева команда "Реал Мурсія". Рахунок поєдинку 5:2 на користь криворіжців.
Матч проходив у незвичному форматі 4 тайми по 30 хвилин. це дало можливість тренерам задіяти в грі максимальну кількість гравців, перевіривши їх функціональний стан.
Першу "чверть" виграли криворіжці 2:1, в другій - іспанці зрівняли рахунок. І це був їх останній успіх. Команда Юрій Вернидуба вийшла вперед, а в останній 30-хвилинці закріпила успіх.
“Кривбас” на тренувальному зборі в Іспанії спершу обіграв “П’яст” (2:0) і “Ференцварош” (2:0), після чого поступився “Вікторії Пльзень” (0:3), зіграв унічию з “Левадією” (2:2), розгромив дубль “Брентфорда” (6:1) та переміг “Віборг” (1:0).
Сьогодні команда повертається до України.
Наразі криворізька команда очолює турнірну таблиці УПЛ, маючи 34 очки та випереджаючи "Дніпро-1" за додатковими показниками. Перший офіційний матч другого кола "Кривбас" проведе 23 лютого проти "ЛНЗ".
Фото: пресслужба ФК "Кривбас"
Популярное
Президенти Франції та України підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами
08:12, 17 фев 2024
Топ обсуждаемых
14:18, 24 июл 2024
КОММЕНТАРИИ — 0