Студентка одного з вишів Дніпра ошукала жінку на 800 тисяч гривень
20-річна студентка створила у соцмережі фейковий акаунт під чоловічим ім`ям. Представляючись військовослужбовцем ЗСУ, вона ошукала інтернет-знайому на понад 800 тисяч гривень.
Як встановили слідчі, дівчина, користуючись вигаданою особистістю, познайомилась в соцмережі з жінкою, якій розповіла історію поранення на фронті та необхідність реабілітації. Пожалілась на відсутність коштів.
Жінка, думаючи що допомагає військовому, перерахувала на банківські рахунки студентки понад 800 тисяч гривень.
В ході обшуків помешкання дівчини, правоохоронці знайшли і вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які використовувалися у протиправній діяльності.
На час досудового розслідування підозрюваній обрано запобіжний захід - тримання під вартою. Їй повідомлено про підозру у шахрайстві, вчиненому у особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 190 КК України).
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
10:20, 22 июн 2025
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0