Мешканці Кривого Рогу організували на Закарпатті шахрайський call-центр
У місті Чоп Ужгородського району правоохоронці припинили діяльність шахрайського call-центру. Як повідомили в поліції Закарпаття, до організації шахрайського call-центру причетні четверо чоловіків з Кривого Рогу, які залучили до схеми понад 30 операторів.
Працівники call-центру здійснювали дзвінки потенційним жертвам, представлялися співробітниками банку та повідомляли, що з картки особи відбулося зняття коштів. Задля убезпечення їх фінансового рахунку пропонували допомогу і виманювали конфіденційну інформацію. Надалі — обнуляли онлайн-гаманці потерпілих.
Під час обшуків правоохоронці вилучили із приміщення шахрайського кол-центру та вилучили з місця події всю техніку зловмисників. Наразі правоохоронці встановлюють осіб, які постраждали від дій шахраїв та імовірних спільників.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 361 Кримінального кодексу України. За скоєне організаторам загрожує до п’яти років позбавлення волі.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
10:20, 22 июн 2025
Топ обсуждаемых
12:00, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
11:16, 13 янв 2026

КОММЕНТАРИИ — 0