--.-° --% 0мм

Ю. Вілкул: У співпраці з іноземними партнерами продовжуємо покращувати умови у медичних закладах міста та забезпечуємо їх сучасним медобладнанням

11:52, 5 дек 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

У рамках зустрічі з виконавчим директором Українського Фонду соціальних інвестицій в.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду на базі лабораторії  Криворізької інфекційної лікарні №1.

«Місто проводить капітальний ремонт і перепланування нашої інфекційної лікарні. А разом з Українським фондом соціальних інвестицій відбувається і ремонт лабораторного відділення та укриття. Реалізація цього проєкту здійснюється за кошти Уряду Німеччини, що надаються через Німецький банк розвитку KfW та на умовах співфінансування з міським бюджетом. Інфекційна лікарня  на наступний рік буде з новою лабораторією з обладнанням та устаткуванням», - зазначив Юрій Вілкул.

Олександр Павліченко, консультант з будівельних питань Українського фонду соціальних інвестицій  сказав: «Триває капітальний ремонт  лабораторного корпусу інфекційної лікарні. Вже виконано 30% робіт від плану. По графіку йдемо з випередженням. Зараз виконані заміна покрівлі, інженерних систем та комунікацій, дверей і, частково, утеплений цоколь. Частина утеплення буде перенесена на весну. На початок літа заплановано відкриття  лабораторії».

Днями інфекційна лікарня отримала, у рамках Меморандуму з Українським фондом соціальних інвестицій, новітнє обладнання для роботи клініко-діагностичної лабораторії. Це - термостати сухоповітряні в кількості 6 штук, центрифуги лабораторні в кількості 5 штук. мікроскопи бінокулярні в кількості 5 штук, стерилізатори повітряні в кількості 4 штуки, лабораторні холодильники в кількості 4 штуки, автоматичні гематологічні аналізатори в кількості 2 штук, напівавтоматичний біохімічний аналізатор, автоматичний коагулометр, станція аналізу сечі. Загальна вартість переданого обладнання склала понад 6,2 мільйони гривень.

Керівництво Українського фонду соціальних інвестицій дало високу оцінку спільної роботи у Кривому Розі. Андрій Лактіонов, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій відзначив, що за роки співпраці Кривий Ріг показав  ефективну організацію та  системність в роботі.

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых