--.-° --% 0мм

На Дніпропетровщині послуга "соціальне таксі" користується популярністю

15:25, 4 дек 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

На Дніпропетровщині люди з інвалідністю можуть безкоштовно замовити спеціально обладнаний автомобіль, щоб доїхати до лікарні, банку, реабілітаційного центру. 

Послуга "соціальне таксі" діє у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Покрові та Нікополі. Цього річ можливістю поїздки скористались понад 2,5 тисячі разів. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

"Соціальне таксі – для людей, які мають інвалідність І та ІІ груп. З порушеннями зору й опорно-рухового апарату. Для них у п’яти міських громадах діє послуга соціальне таксі. Можна безкоштовно замовити машину, щоб дістатися до лікарні, реабілітаційного центру, банку, державних установ. З початку року цією соціальною опцією мешканці області скористалися вже понад 2,5 тис разів", – зазначила начальниця департаменту соцзахисту Дніпропетровської ОВА Олена Кришень.  

Вона додала, що послуга доступнадля тих, хто стоїть на обліку в соціальній службі.

Соціальне таксі у Кривому Розі – з понеділка по четвер з 8:30 до 17:00, у п’ятницю – з 8:30 до 15:45.  Для замовлення автівки слід звертатися за номером телефону: 097 001 38 68.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых