--.-° --% 0мм

На Дніпропетровщині заборонено ловити раків

08:42, 1 дек 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

З 1 грудня вилов річкових членистоногих припиняється в річках. З 15 грудня - в Кам'янському та Дніпровському водосховищах. Про це попереджає Дніпропетровський рибоохоронний патруль. 

З метою збереження та охорони популяції раків в період їх спарювання та виношування ікри Управлінням Державного агентства меліорації та рибного господарства у Дніпропетровській області видано наказ від 21.11.2023 №152 "Про затвердження періоду заборони на лов річкових раків у період їх спарювання, виношування ікри та першої линьки у рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Дніпропетровській області у період 2023-2024 років".

І хоча загальний адміністративний штраф невеликий - до 680 гривень, за кожну здобуту особину рака доведеться викласти 3 332 гривні. А в разі завдання значної шкоди популяції настає кримінальна відповідальність. А це, окрім оплати за кошного виловленого рака, штраф до 85 тисяч гривен або обмеження волі до 3-х років.

Дніпропетровський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись заборони на вилов річкових раків. Повідомити про порушення або отримати додаткову інформацію про заборону можна за телефоном "гарячої лінії" відомства: (096) 400-02-50.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых