БК "Кривбас" не зміг встояти проти одного з лідерів Суперліги

12:32, 20 ноя 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

19 листопада криворізька команда провела виїзний поєдинок проти "Дніпра". І якщо господарі залишиись непереможними 9 матчів поспіль, криворіжці вже вдесяте не змогли бодай зачепитись за шанс перемогти.

Попри явну нерівність команд, поєдинок розпочався цікаво. Криворіжці скористались простором, який надали господарі, і активно, а головне - результативно - стартували, навіть спромігшись вийти вперед. Щоправда, дніпряни далеко суперника не відпускали. Перша десятихвилинка вийшла результативною, команди набрали 27 та 25 пунктів.

В другій чверті "Кривбас" продовжив "чіплятись" за суперника, однак наприкінці пропустив потужний ривок господарів, які спромоглись набрати 11 очок поспіль. Тож на велику перерву дніпряни йшли з розривом у 11 пунктів.

В третій чверті розрив досят 20 очок, після чого господаря майданчяика дещо заспокоїлись, в той же час не даючи гостям надто скорочуватти відрив. В результаті поєдинок завершився з рахунком 95:74.