Розтрата на мільярд: повідомлено про підозру екс-заступнику Міністра оборони
В Офісі Генерального прокурора повідомляють про викриття "космічної" розтрати бюджетних коштів. Про підозру повідомлено колишньому заступнику Міністра оборони та тво Директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони.
Минулого року підозрювані провернули справу із закупівлею зимової форми для військовослужбовців за спрощеною схемою. Так, якість товару перевірялась не в лабораторних умовах, а візуально - тільки за зовнішнім виглядом.
Ця спрощена форма прийняття військового майна у подальшому була використана Міністерством для укладення контрактів з турецьким підприємством на постачання неякісної зимової форми військового одягу: курток та штанів вітровологозахисних, які не відповідали технічним умовам, на загальну суму близько 1 мільярда гривень.
Гроші були переведені, неякісна форма отримана. Однак знаходитись в ній на позиціях, не говорячи вже про активні бойові дії - неможливо.
Підозру двом посадовцям пред`явлено за фактом розтрати державних коштів та перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України (ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 114-1 КК України). Триває слідство.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
10:20, 22 июн 2025
Топ обсуждаемых
12:00, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
11:16, 13 янв 2026

КОММЕНТАРИИ — 0