На Дніпропетровщині батько ґвалтував свою малолітню доньку
За процесуального керівництва Західної окружної прокуратури міста Дніпра затримано та повідомлено про підозру місцевому мешканцю за фактом зґвалтування малолітньої дитини.
Підозрюваний, упродовж декількох років ґвалтував власну доньку, користуючись відсутністю дружини та безпорадним станом дівчинки. На момент початку вчинення протиправних дій дитині було10 років.
Дівчинка розповіла про це, звернувшись до районного центру соціально-психологічної реабілітації. Про злочин одразу повідомили до поліції.
За результатами комплексу слідчих заходів, а також проведення психологічного дослідження дівчинки за допомогою «зеленої кімнати», інформація щодо вчинення відносно неї протиправних дій підтвердилася.
За клопотанням прокурора суд обрав підозрюваному запобіжний захід - тримання під вартою без можливості внесення застави.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
В Україні відсьогодні спрощений виїзд за кордон для більшості жінок-держслужбовиць
16:00, 11 май 2026
17:29, 11 май 2026

КОММЕНТАРИИ — 0