На Дніпропетровщині та Херсонщині знайшли схрони зі зброєю рашистів
Військова контррозвідка СБУ: серед знайдених і вилучених засобів ураження – постріли до реактивних систем залпового вогню «Град» і гранатомети виробництва рф, а також заборонені міжнародним правом російські протипіхотні міни.
На Дніпропетровщині, в одному із приватних будинків в селищі Новопетровське Межівського району, співробітники СБУ знайшла схрон з бойовими засобами ураження - 15 протипіхотних мін, майже 200 тротилових шашок з електродетонаторами, російську реактивну штурмову гранату «Таволга-1», понад 11 тисяч набоїв різного калібру.
У Херсоні співробітники СБУ виявили схрон зі зброєю на території покинутої будівлі місцевого приватного підприємства. Приміщення схованки зброї російські загарбники облаштували на період тимчасової окупації міста. Тут виявили понад 30 мінометних та якірних річкових мін, 30 гранатометних пострілів.
Всі вилучені засоби ураження направлено на експертизу для подальшої їх передачі на потреби Збройних Сил України. За обома фактами тривають комплексні заходи для встановлення і притягнення до відповідальності осіб, причетних до облаштування прихованих арсеналів.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
10:20, 22 июн 2025
Топ обсуждаемых
12:00, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
11:16, 13 янв 2026

КОММЕНТАРИИ — 0