--.-° --% 0мм

Разом з побратимами врятував з-під завалів шестеро людей: історія криворізького дільничного Костянтина Растемяшина, який ніс службу на Донеччині

19:35, 19 сен 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

У 2022 році 32-річний старший дільничний офіцер поліції відділення поліції № 5 Криворізького РУП був направлений для виконання службових завдань до м. Бахмут.

Майже пів року поліцейський ніс службу на блокпосту на околицях міста, за декілька кілометрів від лінії фронту. Під ворожими обстрілами він разом з колегами надавав допомогу місцевим жителям в евакуації, піклувався про містян, доставляючи їм продукти та питну воду.

«Моторошно дивитись на людей, які втратили близьких, залишилися без житла, бачити страх в очах дітей, побиті снарядам будинки.  Іноді доводилося надавати домедичну допомогу людям, які постраждали в результаті ворожих обстрілів. Одного разу військові рф почала обстрілювати з артилерії людські будинки. Не гаючи ні секунди, ми побігли на крики людей, які прохали про порятунок. Не було часу збиратися з думками, потрібно було діяти негайно. Разом з товаришами ми почали діставати потерпілих з-під завалів, їх було десь 6 осіб. Довелося використовувати підручні засоби та фіксувати переломи палицями, а для зупинки кровотеч накладали пов’язки. У цей час знову почався обстріл, тож ми швидко перенесли людей в автомобіль та доправили їх до лікарні» -  розповідає Костянтин та додає, що йому  приємно було бачити вдячність в очах людей, яким він зміг допомогти. 

Дякуємо Костянтину Растемяшину та його колегам, - дільничним офіцерам поліції  Криворізького РУП, відділень поліції № 1, № 2 та № 8, які стримували російську агресію та  стояли  на захисті нашої держави. «Наша сила в єдності, разом ми зможемо подолати всі труднощі» - підсумував поліцейський.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых