--.-° --% 0мм

На Дніпропетровщині відбулося перше засідання новообраної Молодіжної ради при ОВА

16:28, 19 сен 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

У регіоні відбулося засідання Молодіжної ради при ОВА. Вперше – в новому складі. Зустрілися у змішаному форматі: більшість офлайн, деякі ж приєдналися по відеозв’язку. Про що говорили, розповіли в обласній військовій адміністрації.

«Молодь – це рушійна сила. Ваша ініціатива та проєкти дуже важливі. Будемо втілювати їх спільно. Та разом крокувати до Перемоги! Ви – той кадровий потенціал, який буде відбудовувати нашу країну», – наголосила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

На зустріч зібралася молодь з усіх куточків області. З учасників сформували склади комісій. А ще – обрали секретаря та голову.

«Моє завдання – координувати президію таким чином, щоб робота Ради була ефективною, якісною. Задовольняла потреби молоді Дніпропетровщини», – розповів голова правління Молодіжної ради при ОВА Дмитро Твердохліб.

Рада збиратиме потреби у своїх громадах. Далі – формуватиме та висуватиме пропозиції до влади. Корегуватиме плани і програми, аби взаємодія з молоддю була плідною. Актив області долучатиметься до нових проєктів та ініціатив.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых