--.-° --% 0мм

О. Вілкул: Незважаючи на воєнний стан, Кривий Ріг продовжує системно працювати над розвитком спорту, зберігає та утримує спортивну базу міста

11:32, 17 сен 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

16 вересня на базі Палацу спорту дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) №6 відбувся чемпіонат міста з самбо серед юних спортсменів. Участь у змаганнях взяли юнаки та дівчата 2011-2012 років народження з ДЮСШ №№2,6,7,9 та спортивного клубу «Торнадо».

В умовах воєнного стану змагання проходили із суворим дотриманням правил безпеки.

Відкрив турнір та привітав учасників голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

«За весь час війни ми не закрили жодного спортивного закладу, зберегли робочі місця тренерів, а з січня спортивні школи почали працювати в очному режимі, дотримуючись всіх умов безпеки. Діти та молодь повинні займатися спортом попри все! Адже це - не лише  здоровий спосіб життя, спорт виховує такі риси характеру, як відповідальність, витримку, сміливість!

Сьогодні у Кривому Розі працює 11 ДЮСШ, в яких різними видами спорту займається понад 21 тисяч хлопців та дівчат. Завдяки тому, що ми підготували укриття, маємо можливість проводити змагання, адже для спортсменів важливо, щоб була мотивація, можливість продемонструвати свої успіхи на спортивній арені!  В умовах воєнного стану у місті вже пройшло більше 140 змагань різних рівнів, участь у них взяли понад 10 тисяч спортсменів. Ми пишаємося нашими чемпіонами і докладемо максимум  зусиль, щоб спорт у Кривому Розі розвивався. Ми всі відчуваємо гордість, коли  наші спортсмени завойовують медалі високого ґатунку на престижних міжнародних чемпіонатах! Кривий Ріг  це  - сила та міць!», -  сказав Олександр Вілкул.

У Кривому Розі в 19 різноманітних видах єдиноборств займається понад 6 тисяч спортсменів. Боротьбою самбо тренується майже 400 криворіжців в 4 дитячо-юнацьких спортивних школах №№2,6,7,9 та спортивному клубі «Торнадо».

Директор ДЮСШ №6 Віктор Баландін сказав: «Хочу висловити слова вдячності Збройним силам України, Раді оборони Кривого Рогу, що наше місто-фортеця має змогу проводити міські змагання з боротьби самбо, а також всім спортивним організаціям, які направили своїх спортсменів взяти участь у змаганнях. Цей чемпіонат міста триватиме протягом 1 дня. У ньому взяли участь 63 хлопця та дівчини. Переможці й призери отримають медалі та дипломи. Самбо, це такий вид спорту, який загартовує характер та робить людину сильною та  витривалішою. Цей вид спорту повинен розвиватися і привертати до своїх лав все більше дітей і молоді».

Переможцями міського турніру з боротьби самбо стали вихованці: ДЮСШ-6 (4 переможця),ДЮСШ-9 (4 переможця),ДЮСШ-7 (2переможця) та  СК"Торнадо" (2 переможця).
З початку 2023 року дитячо-юнацькими спортивними школами, спортивними клубами та міськими федераціями за видами спорту підготовлено 4 майстри спорту України міжнародного класу, 15 майстрів спорту України, 143 кандидати у майстри спорту України, 119 спортсменів Ι-го розряду, понад 400 спортсменів масових розрядів.

Міська влада Кривого Рогу не залишає без уваги й спортсменів та їх тренерів, що прославляють місто на всеукраїнських та міжнародних змаганнях – їм вручають муніципальні стипендії за високі спортивні досягнення. За підсумками виступів на міжнародних і всеукраїнських змаганнях, починаючи з 2017 року вже більше 537 криворіжців (314 спортсменів та 223 тренери) отримали стипендії на суму понад 5,6 мільйона гривень. У цьому році також розпочалась виплата стипендій. До Дня фізичної культури і спорту 21 криворіжцю (15 спортсменів та 6 тренерів) в.о. міського голови Юрій Вілкул вручив стипендії на суму від 6 до 100 тисяч гривень.

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых