У Кривому Розі чоловік вкрав у матері 300 тисяч гривень
Поліція Кривого Рогу вручила підозру місцевому мешканцю, який обікрав власну матір на 300 тисяч гривень. На рахунку зловмисника 10 епізодів викрадення коштів з рахунків жінки.
Про це повідомляє пресслужба Нацполіції Дніпропетровської області.
"9 лютого до відділення поліції №1 Криворізького РУП з письмовою заявою звернулась 57-річна жінка. Вона повідомила, що на протязі двох місяців з її банківських карток списуються гроші, хто їх списує вона не знає", - йдеться в повідомленні.
Співробітники Довгинцівського відділення поліції провели ряд слідчих дій та задокументували злочинну діяльність зловмисника. Ним виявився 36-річний син потерпілої. Як з’ясували правоохоронці, чоловік за допомогою свого мобільного телефону, здійснював перекази грошових коштів з банківських карток матері, заздалегідь знаючи про доступ до її банківських рахунків.
Сума збитків становить майже 300 тисяч гривень.
29 серпня чоловіку повідомили про підозру за ч.1 ст. 361, а також про підозру у скоєні 9 епізодів за ч. 4 ст. 185 ККУ.
Слідчі заходи відбулися під процесуальним керівництвом Криворізької Східної окружної прокуратури.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
17:57, 12 дек 2024
Топ обсуждаемых
Нетверезі за кермом: у Кривому Розі з початку червня виявили понад 100 водіїв у стані сп’яніння
09:10, 17 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0