Криворізькі юні футболісти зіграли на традиційному міському турнірі

14:48, 29 авг 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Вже 12 років поспіль наприкінці літа в Кривому Розі проходить турнір пам'яті видатного дитячого тренера Олега Чумака. Навіть російська агресія не стала на заваді юним футболістам позмагатись і визначити найкращих.

У турнірі стартували 10 команд: 9 з різних районів міста і гості з Широкого. Їх поділили на три групи, а переможці розіграли нагороди у фінальній "пульці".

В результаті безкомпромісної боротьби  чемпіоном і володарем Перехідного Кубка стала команда Футбольної академії Кривбас. Другкемісце - у хлопців з ДЮСШ №3. Замкнула трійку лідерів команда ДЮСШ № 1 Кривбас-84.

Також на турнірі визначили кращих гравців. Кращим воротарем став Тарас Єрешко, ДЮСШ 3; кращим захисником - Микита Шульга, ДЮСШ 1; а кращим гравцем назвали Назара Ліхмана, ФА Кривбас.