Дякував путіну за проведення «спецоперації»: мешканець Дніпропетровщини розміщував в соцмережах антиукраїнську агітацію
За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому мешканцю у розповсюдженні матеріалів із закликами до насильницької зміни, повалення конституційного ладу України.
За даними слідства, підозрюваний на своїй сторінці у забороненій соцмережі неодноразово розміщував антиукраїнські публікації.
Він закликав українців за допомогою зброї захопити державну владу та приєднатися до росії. У дописах також висловлював вдячність президенту держави-агресора в проведенні так званої «спецоперації».
Відповідно до висновку експертизи, поширені матеріали містять публічні заклики до повалення конституційного ладу України.
Під час обшуків за місцем проживання чоловіка вилучено комп’ютерну техніку, що містить докази протиправної діяльності.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
17:57, 12 дек 2024
Трамп після інавгурації зробив перші заяви про війну в Україні та зустріч із путіним
08:26, 21 янв 2025
Топ обсуждаемых
12:08, 25 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0