--.-° --% 0мм

Криворіжці, увага! Заява КП «Кривбасводоканал щодо ситуації з водопостачанням у місті

18:03, 13 июн 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг
Криворіжці, увага! Заява КП «Кривбасводоканал щодо ситуації з водопостачанням у місті

У КП «Кривбасводоканал» повідомили про заходи, які реалізуються місті у зв’язку з великими проблемами з водопостачанням, до яких призвів російський терористичний акт на Каховській ГЕС.

Повний допис пресслужби підприємства:

«Як відомо, 30% населення Кривого Рогу споживають воду з Карачунівського водосховища (це Центрально-Міський район повністю, частково - Металургійний, Довгинцівський та Саксаганський райони), решта 70% - з Каховського водосховища через Південне.

6 червня 2023 року агресор знищив Каховську ГЕС, наслідки цього звірства вже бачили всі. Відтоді Південне водосховище ЗОВСІМ не наповнюється водою, користуємося зараз резервами, зробленими заздалегідь. Тож згідно з протоколом № 6 від 08.06.2023 позачергового засідання криворізької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), у Кривому Розі введено надзвичайний режим.

Що це означає? Поки військова адміністрація міста разом з державою реалізують проєкти з облаштування альтернативних джерел наповнення Південного водосховища, місто переходить в режим суворої економії води.

Заходи, спрямовані на жорстку економію води:

1) Скорочення споживання технічної та питної води промисловими підприємствами, середнім та малим бізнесом (дякуємо за свідомість!);

2) Обмеження подачі води для поливу городів і садибних ділянок;

3) Припинення підключення садових товариств до мереж водопостачання (на павзі виготовлення відповідної технічної документації) до скасування надзвичайного режиму;

4) Обмеження подачі води для автомийок, які заживлені від Південного водосховища;

5) Загальне зменшення споживання води з Південного водосховища та зниження тиску води до мінімальних позначок в період з 22:00 до 5:00. Тож не треба запитувати «коли відновиться нормальний тиск» тощо. Ми разом живемо в однакових реаліях, будьмо солідарними!

Заходи, спрямовані на забезпечення мешканців міста питною водою:

1) Організація доставки питної води в автоцистернах і спеціалізованих діжках у віддалені райони й селища за умови тривалої відсутності води;

2) Для мешканців багатоповерхівок запроваджуємо наступну схему співпраці: про ПОВНУ відсутність води на верхніх поверхах (цівочка – це вода Є!) з 8:00 до 20:00 повідомляєте Кол-центру Кривбасводоканалу. Телефоном за номерами: (056) 499-15-75, 067-659-15-75, 066-499-15-75, або пишете на вайбер Кол-центру за номером 067-674-75-49. Оператори акумулюють інформацію й передають її до районних цехів. Фахівці виявляють оптимальні місця для встановлення тимчасових водорозбірних колонок. Таким чином мешканці верхніх поверхів матимуть змогу спуститися й набрати питної води у дворі.

За посиланням http://surl.li/hzenq є інтерактивна мапа з ВЖЕ встановленими водорозбірними колонками. Відразу акцентуємо на тому, що це ТИМЧАСОВІ споруди, що мають тендітну конструкцію. Кожен зламаний вентиль під час бійки в черзі за водою – мінус час дорогоцінних робочих рук районної бригади. Мапа буде оновлюватися в режимі онлайн.

Щодо водовідведення. Каналізація «любить» велику кількість води. Таким чином стоки краще промиваються й легше очищуються. В умовах жорсткої економії передбачувано збільшиться кількість засмічень і навантаження на багатостраждальну систему водовідведення. З огляду на це ВИМАГАЄМО змивати в каналізацію виключно продукти життєдіяльності людини! Ганчір’я, вологі серветки, целофан, залишки їжі, наповнювачі для лотків тварин, медикаменти тощо – повинні бути на смітнику!

Далі інформація для хейтерів і диванних спеціалістів у сфері водопостачання й водовідведення. Малочисельний колектив Кривбасводоканалу 24/7 працює на мережах міста довжиною в життя. Робочих рук катастрофічно не вистачає, окрім того, близько 150 дорогоцінних фахівців наразі служать в лавах ЗСУ, захищаючи країну. Будь ласка, не чіпайте слюсарів і водіїв! Для злиття негативу існує безліч груп. Якщо знаєте, як зробити краще, працевлаштовуйтеся і допомагайте ділом! Актуальні вакансії тут http://surl.li/hzeqb

Дякуємо всім, хто усвідомлює масштаби екоциду і з розумінням ставиться до ситуації, в якій опинився наш регіон. Ті, хто не розуміє, - це ненадовго. Розуміння прийде, 100%.

Ми разом обов’язково пройдемо це випробування!».

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых