Ошукував 14 покупців: чоловік з Кривого Рогу влаштував шахрайську схему онлайн-продажах
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Криворізького районного управління поліції.
У Кривому Розі 28-річний містянин розміщував на платформі онлайн-покупок оголошення про продаж різних товарів, а після отримання передоплати або повної оплати, уривав зв’язок з покупцями. Шахрай обдурив принаймні 14 людей з різних регіонів країни.
Правоохоронці обшукали ділка вдома і вилучили 8 мобільних телефонів, 44 сім-карти, банківські картки та комп’ютерну техніку. Речові докази направили на проведення експертизи.
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення фігуранту про підозру. Слідчі дії тривають.
Популярное
Криворіжці, увага! Заява КП «Кривбасводоканал щодо ситуації з водопостачанням у місті
18:03, 13 июн 2023
13:12, 25 апр 2023
В області презентували збірки пам’яток історії та культури Кривого Рогу і Кам’янського району
12:51, 20 апр 2023
Топ обсуждаемых
07:03, 25 сен 2023
КОММЕНТАРИИ — 0