--.-° --% 0мм

В Херсонській області евакуюють людей, а ГЕС повністю пішла під воду

11:06, 6 июн 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Поліція та рятувальники Херсонщини допомагають врятуватись людям, чиї домівки заливає вода. Ситуація ускладнюється тим, що вода стрімко підімається, заливаючи дороги, тож проїзд до деякий прибережних населених пунктів стає практично неможливим. Зараз розробляються плани з евакуації іншими, крім автомобільних, засобами.

Для жителів деяких районів Херсону та інших населених пунктів повідомили, куди їм необхідно дістатись, щоб можна було виїхати в безпечні місця: 

◾️жителям смт Антонівка піднятися до вулиць Горького та Антонівської;
◾️жителям Дніпровського району піднятися до вулиці Херсонської (в район площі В’ячеслава Чорновола), шосе В’ячеслава Чорновола та вулиці Перекопської;
◾️жителям Суворовського району піднятися до вулиць Гімназичної, Соборної та Грецької;
◾️жителям Корабельного району, у тому числі Карантинного острова, піднятися до вулиці Качельної (вище площі Корабелів) та вулиці Полтавської;
◾️жителям Карантинного острова, якщо неможливо буде евакуюватися на безпечну територію, піднятися на рівень третього поверху будівель;
◾️жителям селища Зимівник піднятися в район міського цвинтаря;
◾️жителям смт Комишани піднятися до вулиці Центральної;
◾️жителям селища Приозерного піднятися вище вулиці Білозерської.

Також рятувальники закликають потурбуватись про тварин: випустити з кліток та вольєрів, зняти ланцюги, відкрити сараї. Зрозуміло, що не всіх можна буде забрати з собою, але принаймні дайте можливість тваринам не потонути, а спробувати самотужки дічтатись безпечних місць.

Укрзалізниця повідомляє, що евакуаційний потяг відправиться з Херсонського вокзалу о 12.00. В разі необхідності, будуть сформовані ще евакопотяги.

Тим часом Каховська ГЕС повністю зникла під водою, а рівень води у водосховищі та по руслу Дніпра вище греблі продовжує падати.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых