--.-° --% 0мм

Справа передана до суду: мера одного з міст Криворізького району та його поплічників звинувачують у розкраданні бюджетних коштів

17:19, 25 май 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Мер Апостолового під під суд. Його, а також 15 його співучасників звинувачуються у фактах заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, створенні злочинної організації та участі у ній, службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч.1, 2, 3 ст. 255, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

За даними слідства, упродовж 2020-2022 року мер міста разом з посадовими особами сімох територіальних громад та керівниками підпорядкованих їм комунальних підприємств налагодив схему незаконного заволодіння бюджетними коштами.

Після проведення 12 тендерів через систему «PROZORRO» на ремонт об’єктів освіти, культури та охорони здоров’я на території Криворізького району посадовцями було укладено ряд договорів з підконтрольними підприємствами.

У подальшому в актах виконаних робіт систематично завищувались обсяги та вартість будівельних матеріалів з метою отримання надприбутків, а кошти розподілялись між учасниками.

Проведеними в ході слідства експертизами встановлено, що внаслідок таких дій завдано понад 4 млн збитків територіальним громадам області.

Також накладено арешт на майно обвинувачених – 28 транспортних засобів, 25 об’єктів нерухомості, банківські рахунки та грошові кошти.

За клопотанням прокурора судом мера міста відсторонено від займаної посади.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых