ФК "Кривбас" мінімально поступився "Динамо"

18:02, 8 май 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Криворізька команда 8 травня на домашньому стадіоні приймала столичний клуб. І хоча "Динамо" наразі перебуває не в накращих кондиціях, знаходячись на 4 сходинці турнірної таблиці, не рахуватись з цим суперником не можна.

У перші хвилини поєдинку господарі захопили ініціативу та провели кілька небезпечних, але нажаль, безрезультатних атак. Динамівці відповіли напівмоментом Сидорчука.

Після цього криворіжці надовго захопили ініціативу, намагаючись прорватись до воріт Нещерета, однак м'яч ніяк не бажав потрапляти до сітки, то влучаючи у штангу, то проносячись повз.

На початку другого тайму реалізувалась давня прикмета: "не забиваєш ти - заб'ють тобі". Високу флангову подачу замкнув Денис Попов, якого криворізькі захисники "загубили" у власному штрафному майданчику. 0:1.

Після цього кияни "посадили" гру, блокуючи можливу небезпеку від криворізьких форвардів. Однак момент зрівняти рахунок наші гравці мали. Вже у додатковий час здалеку пробивав Капіч, однак Нещерет проконтролював політ м'яча.

На жаль, маючи  ігрову перевагу, наша команда поступилась, хоч і з мінімальним рахунком.