Криворізькі Нескорені на Всеукраїнських змаганнях «Invictus Games» вибороли сім нагород

17:40, 1 май 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

З успіхом криворіжців привітав голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

"Вітаю наших криворізьких Нескорених із успішним виступом на Всеукраїнських змаганнях «Invictus Games» у Львові!!!

Участь у іграх взяли 223 військових та ветеранів з 24 областей України, спортсмени виборювали першість у 9 видах спорту, криворіжці виступали в 7. Результат – 5 призових місць!

Олександр Пискун здобув «золото» з настільного тенісу й «бронзу» зі стрільби з лука. Також 3 місце у стрільбі з лука посів Євген Олійник. А Василь Стуженко (50 метрів на спині) та Олег Должок (50 метрів вільним стилем) стали бронзовими призерами з плавання.

Впевнений, що всі спортсмени, які брали участь у змаганнях - справжні переможці!

Кривий Ріг пишається вами, Нескорені!", - зазначив Олександр Вілкул.