--.-° --% 0мм

Художню виставку «Кривий Ріг нескорений» експонують в музеї історії Кам'янського

14:46, 27 апр 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Нещодавно в Музеї історії міста Кам’янське відбулася презентація художньої виставки «Кривий Ріг нескорений» в рамках мистецького проєкту Національної спілки художників України. Це друга виставка проєкту НСХУ цієї серії. Перша - «Маріуполь нескорений».

На відкриття виставки прибула делегація художників з Кривого Рогу, очолювана Оленою Телятник, роботи якої також представлені в експозиції. Митці розповіли про те, як живе прифронтовий Кривий Ріг, як створювався цей життєстверджуючий проєкт в умовах російської агресії. Свої привітання усім шанувальникам мистецтва передав у відеозверненні з Лондону очільник Криворізької організації НСХУ, заслужений художник України Леонід Давиденко.

Всього в експозиції представлено близько 50 робіт 22 митців - як молодих художників, так і відомих митців, як Костянтин Чернявський, Леонід Давиденко, Олександр Юрченко, Юрій Бондаренко та інші.

На виставкці «Кривий Ріг нескорений» представлені як нещодавні пленерні роботи, так і полотна минулих років. Але всі вони  об’єднані ідеєю опору ворогові засобами мистецтва. Оспівуючи краєвиди Кривого Рогу, художники одночасно створюють основний меседж, націлений на Перемогу України у війні з рф.

Криворізькі художники приїхали до Кам’янського з гуманітарною допомогою для фронту, яку волонтери, з якими працює музей, вже відправили на "нульові" позициї.  

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых