Спортсмени з Кривого Рогу відзначилися у змаганнях на Кубок Європи з рукопашного бою, здобувши 26 медалей

14:31, 24 апр 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Кубок Європи з рукопашного бою відбувся у польському місті Імелін. У змаганнях взяли участь 230 спортсменів з 7 країн. Особливо відзначилися українські спортсмени з Кривого Рогу  і Дніпра, здобувши понад 30 медалей. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Спортсмени з Кривого Рогу та Дніпра у змаганнях на Кубок Європи з рукопашного бою здобули 13 золотих, 8 срібних та 7 бронзових медалей в особистому заліку. А ще – вибороли 3 золоті медалі у командному змаганні, посівши перше місце.На рахунку криворізьких спортсменів 14 золотих, 4 срібних та 8 бронзових медалей.

У травні дорослі спортсмени змагатимуться на Чемпіонаті України. Тоді остаточно буде сформовано  збірну команду країни. Кращі з рукопашників  представлятимуть державу на Всесвітніх іграх.