Повернуто в користування державі: Макортівське водосховище на Криворіжжі незаконно використовувало приватне підприємство
Криворізька східна окружна прокуратура через суд повернула державі Макортівське водосховище вартістю 280 млн грн.
Господарським судом задоволено позов Криворізької східної окружної прокуратури про повернення державі Макортівського водосховища вартістю понад 280 млн грн.
Прокуратура встановила, що приватне підприємство без укладення договору оренди водного об’єкта площею 1330 га одноособово здійснювало його рибогосподарську експлуатацію.
Додамо, що це водосховище використовується для потреб питного постачання, зрошення сільськогосподарських земель Кам’янського та Криворізького районів, яке відповідно до законодавства не може надаватись у користування для рибогосподарських потреб.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
Трамп після інавгурації зробив перші заяви про війну в Україні та зустріч із путіним
08:26, 21 янв 2025
Топ обсуждаемых
КОММЕНТАРИИ — 0