ФК "Кривбас" мінімально поступився "Минаю"
Матч 21 туру УПЛ криворізька команда провела на виїзді проти "Миная" з Ужгорода. На жаль, очок привезти не вдалось.
Господарям поля вдалось практично у першій атаці вийти вперед. Гравець ужгородців зміг безперешкодно пройти від центра поля до штрафного майданчика і віддати точний пас на Вишневського. Тойчний удар повз нашого воротаря був справою техніки. 1:0.
Хоча криворіжці оговтавшись після такої несподіванки, і змогли не тільки вирівняти гру, а й перехопитти ініціативу, м'яч вперто не йшов у ворота. Гравці "Минаю" мали в першому таймі правктично тільки один гостри момент, і то - через неузгодженість дій наших голкіпера та захисника, але все закінчилось добре для нашої команди.
В другому таймі криворіжці продовжили тиснути, але господарі організували грамотний захист і не дозволяли наближатись до своїх воріт.
В середині другого тайму в штрафному майданчику Микитишин опиився серед кількох захисників, його "поклали" на газон, однак арбітр порушення правил не побачив та пенальті не призначив.
Останні хвилини матчу пройшли в нескінченних атаках гостей, однак рахунок лишився незмінним. Криворіжці мінімально поступились.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
10:20, 22 июн 2025
Топ обсуждаемых
07:53, 23 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0