--.-° --% 0мм

Криворіжцям на замітку! Бебі-бокс або грошова компенсація: як оформити державну допомогу  в управлінні соцзахисту, ЦНАПі або онлайн – через портал «Дія»

18:23, 31 мар 2023 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Новоспечені батьки можуть безкоштовно отримати «пакунок малюка» з необхідними для новонародженого речами. Інший варіант – замість набору взяти грошову компенсацію. Як скористатися державною допомогою – у рубриці Дніпропетровської обласної військової адміністрації «інформОВА».

 «Пакунок малюка»: як та де отримати

 Взяти бебі-бокс можна в пологовому, управлінні соцзахисту або ЦНАПі. Зробити це слід не пізніше, ніж через 30 днів від народження дитини.

З документів знадобляться:

 заява у довільній формі;

копія свідоцтва про народження малюка;

якщо є – довідка ВПО.

У кожному «пакунку малюка» – найнеобхідніше для немовляти. Це підгузки, пелюшки, постільний набір, ковдра, засоби гігієни, іграшки, одяг.

Як оформити альтернативу «бебі-боксу – грошову  компенсацію

 Оформити виплату можна в управлінні соцзахисту, ЦНАПі або онлайн – через портал «Дія». Зробити це слід не пізніше, ніж 12 місяців з народження дитини.

З документів знадобляться:

 заява за зразком;

копія свідоцтва про народження дитини;

посвідка на постійне або тимчасове проживання;

код платника податку

довідка з пологового, що не отримували «пакунок малюка»;

особовий банківський рахунок.

Розмір компенсації – 6816 грн. Нині використати її можна на будь-що. Зокрема,  їжу, ліки, пальне. Через воєнний стан скасували й вимогу витратити кошти протягом року – нині термінів немає.

«інформОВА» – це рубрика Дніпропетровської обласної військової адміністрації. У ній – важливі поради для мешканців регіону на різні теми. Як оформити, куди звернутися та як поводитися. Це корисний «путівник» на всі випадки життя.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых